Prosto z Indii! Olejek do włosów brahmi od Nisargalaya

Jeśli dbać o włosy, to tylko olejkiem.
Jeśli kupować olejek, to tylko z Indii.
Jeśli ma być z Indii, to wzbogacony o zioła ajurwedy.

nisargalayaTaki właśnie jest produkt znanej indyjskiej firmy Nisargalaya. Olejek do włosów brahmi wyprodukowany przez Nisargalaya Herbals jest w pełni naturalnym produktem, który można z powodzeniem używać do olejowania włosów i skóry głowy.

Jak działa olejek do włosów z brahmi od Nisargalaya?

WYGLĄD:

Olejek do włosów Nisargalaya brahmi zamknięty jest w jasno – brązowej, plastikowej buteleczce z korkiem. Całość spakowana jest w kartonowe pudełeczko, które zabezpiecza dodatkowo produkt przed uszkodzeniem. Olejek jest dosyć rzadki i ma ciemna barwę. Buteleczka ma pojemność 100 ml. Produkt jest umiarkowanie wydajny (rzadka konsystencja sprawia, że produkt wymaga precyzji podczas aplikacji; niewprawiona w olejowaniu włosów osoba może rozlać produkt).

CEL:

Olej do włosów z brahmi przeznaczony jest do włosów zniszczonych, o słabej kondycji, przerzedzonych i wypadających. Problem wypadania włosów dotyka coraz więcej kobiet i mężczyzn. Olejek brahmi Nisargalaya stosowany regularnie ma usprawnić pracę cebulek włosowych i sprawić, że nie tylko przestaną one wypadać, ale zaczną rosnąć zdrowe, gęste i mocne.

DZIAŁANIE:

Olejek brahmi opiera swą moc na znanej od wieków i opisanej przez ajurwedę zielonej krzewince zwanej brahmi. Jest to zioło bardzo popularne w Indiach. Brahmi jest naturalnym środkiem na porost włosów, który jednocześnie odżywia i regeneruje już istniejące kosmyki. Regularnie wcierane we włosy i skórę głowy brahmi rozgrzewa skórę i pobudza mikro-krążenie. Dostarcza włosom witamin i substancji niezbędnych do wzrostu. Dzięki temu pukle zyskują siłę, moc, zaczynają rosnąć, a skóra głowy staje się zdrowa i wspomaga proces wzrostu włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Do kuracji wystarczy 5 – 10 ml płynu brahmi. Nakładamy go na włosy i skórę głowy i masujemy skalp, aby pobudzić krążenie w skórze i usprawnić pracę cebulek włosowych. Olejek z brahmi należy zostawić na głowie przez całą noc i dopiero rano zmyć z włosów delikatnym szamponem.