Rycynowy olejek Nanoil jest lepszy niż indyjski olejek brahmi!

Rycynowy olejek Nanoil

Powiedzmy to sobie szczerze: zdrowe i piękne włosy, skórę i paznokcie uzyskasz tylko wtedy, gdy będziesz stosowała naturalny olejek rycynowy. Jednak nie może to być zwyczajny produkt. Musi być organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany. Takie wymagania spełnia olejek rycynowy Nanoil. Sprawdźmy teraz jego działanie, skład i zastosowanie.

Olejek rycynowy Nanoil na włosy, skórę i paznokcie

Rycynowy olejek Nanoil jest polecany do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. To w 100% produkt organiczny, zimnotłoczony, niepoddawany rafinacji i certyfikowany. Pozyskuje się go z nasion rącznika pospolitego, które są znane z niesamowitego działania na włosy, brwi i rzęsy.

Jak działa olej rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy Nanoil do włosów, skóry i paznokci działa w następujący sposób:

  • jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczy,
  • pobudza wzrost włosów, brwi i rzęs,
  • wzmacnia i dostarcza wielu odżywczych składników,
  • oczyszcza,
  • nawilża i natłuszcza,
  • wygładza, zmiękcza i nabłyszcza,
  • chroni naskórek i włosy,
  • regeneruje paznokcie,
  • lekko przyciemnia kolor brwi i rzęs.

Skład olejku rycynowego Nanoil

Olejek rycynowy Nanoil zawiera tylko naturalne składniki, bez żadnych sztucznych dodatków. Do wytworzenia produktu stosuje się nasiona rącznika pospolitego, rośliny pochodzącej z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wyglądem przypomina europejskie kasztany, z taką różnicą, że ich łupiny mają czerwony kolor. Prawie cały skład olejku rycynowego Nanoil to kwas tłuszczowy, nazywany rycynylowym lub rącznikowym. W kosmetyku są także minerały i witaminy A i E.

Rycynowy olejek Nanoil

Jak stosować olejek rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy Nanoil stosuje się na włosy, skórę i paznokcie. Produkt nakładany na włosy nawilża, podkreśla naturalny kolor, zabezpiecza końce przed rozdwajaniem i zapobiega przesuszeniu pasemek. Natomiast wcierany regularnie w skórę głowy wzmacnia cebulki włosów i pobudza wzrost pasemek. Podobne działanie wykazuje zaaplikowany na brwi i rzęsy.

Jeżeli olejek rycynowy Nanoil połączymy z wodą i nałożymy go na twarz, to pomoże nam w walce z niedoskonałościami i zanieczyszczeniami. Co więcej, produkt pomaga w demakijażu, usuwa również tłuste zabrudzenia i nadmiar sebum z cery.

Kuracja paznokci olejkiem rycynowym Nanoil to także świetny sposób. Wystarczy, że w produkcie zamoczysz końce palców. Taki zabieg zapobiegnie rozdwajaniu i łamaniu się paznokci, a do tego zmiękczy i wypielęgnuje skórki wokół nich.

Olejek rycynowy Nanoil nakłada się za pomocą pipety. To precyzyjny aplikator do odmierzania liczby kropel, które są potrzebne do wypielęgnowania włosów, brwi, rzęs, twarzy lub paznokci.

Rycynowy olejek Nanoil – to musisz wiedzieć

Olejek rycynowy Nanoil nie ma wysokiej ceny, mimo że jest naturalnym produktem przeznaczonym do pielęgnacji całego ciała. Produkt znajduje się w butelce z ciemnego szkła o pojemności 50 ml. Należy przechowywać go w odpowiednich warunkach, bo tylko wtedy zachowuje swoje właściwości. Dlatego po każdym użyciu butelkę trzeba dokładnie zakręcić, a potem odstawić w ciemne, chłodne i suche miejsce.

Leave a Reply